www.rodinne-domy.cz/b-line

B-LINE B-LINE

Ostrovského 253/3
150 00 Praha 5 - Smíchov

tel.: +420 257 003 484, 257 003 473
e-mail: bline@mbox.vol.cz

Další informace na internetu:   http://www.b-line.cz

 

Co Vám nabízíme:

Stavební firma B-LINE nabízí výstavbu nejen rodinných domků a domů, ale i vil a luxusních sídel a může se za svou téměř pětiletou činnost p ochlubit realizací více jak čtyřiceti staveb. Naším cílem je proměnit představy o bydlení každého zájemce o stavbu vlastního domu ve skutečnost, neboť každý dům od firmy B-LINE je originálem, vyhotovujeme každému zákazníkovi individuální projektovou dokumentaci spolu s kompletní inženýrskou činností ve výstavbě. Dům je nutno osadit do terénu, zpracovat jeho studii a provést případné změny dle požadavků klienta. V ceně projektové dokumentace je zahrnuto radonové měření, vyřízení stavebního povolení a po dokončení stavby Vám zajistíme i získání kolaudačního rozhodnutí. Naše firma je stejně tak schopna stavět podle projektové dokumentace klienta. S ohledem na návrhy zákazníka na jednotlivé prvky zařízení domu (okna, podlahy, obklady atd.) postavíme dům ve standardním, nadstandardním či luxusním provedení.

Technologie staveb:

Firma B-LINE používá výhradně klasické zděné technologie z pálených cihel „POROTHER M“ s využitím moderních poznatků v oblasti vytápění a tepelné regulace.

Na domech vyniká klasická sedlová střecha s přesahy v podhledu obloženými palubkami
a se střešní krytinou BETA nebo BRAMAC, která má barevnou povrchovou úpravu.

Ve standardním vybavení domu je započítáno kompletní vybavení domu dle dispozice.Vnitřní výbava a vzhled domu jsou vždy upravovány tak, aby souzněly s místem, kde je stavba situována. Na veškeré prováděné práce poskytuje firma záruku 3 roky, na jednotlivé komponenty staveb je prodlužována záruka dle garancí výrobce (např. střešní konstrukce 30 let).

Naše filozofie:

V minimálně stejné míře přizpůsobujeme interiér osobnosti a životnímu stylu klienta.
To je zárukou, že každý dům je originál. Naším cílem je postavit Vám domov, kam se budete rádi vracet. Filosofií firmy B-LINE je návrat k řemeslům našich dědů, od kterých jsme se naučili, že nejdůležitější na celé stavbě je ten, komu je určena.

 
Domy z Vašich představ

Copyright © GALANCE , internetové vydavatelství  -  katalogový oborový server - www.rodinne-domy.cz

^ NAHORU