www.rodinne-domy.cz/kos

Architektonický atelier - KOS
architektura, projekce, inženýring

 
Ak. arch.  Jan Kos
Na Babě 20/1826
160 00 Praha 6

 
     
Tel./fax:  +420 231 184 17
     Mobil: +420 601 305 959
     Provozní doba:  Po-Pá: 8-17 hod.
 

 

 

Atelier se specializuje na projekty staveb pro bydlení řeší také projekty rekonstrukcí a přístaveb, administrativních firemních budov a podobně. V oblasti rodinných domů navrhujeme především individuální rod. domy dle požadavků investora nebo může stavebník volit dům z  typové řady hotových návrhů.

Domy jsou projektovány jako klasické stavby - zděné s dřevěným krovem s taškovou nebo jinou střešní krytinou. Mohou být stavěny i jiným způsobem například systémem VELOX.

Výběr stavebních materiálů, barevné řešení exteriéru, dispoziční úpravy místností, osazení do terénu jsou řešeny se stavebníkem u každého domu idividuálně.

Dle dohody provádíme též obstarání stavebního povolení, výběr dodavetele stavby, stavební dozor, geologický průzkum a pod. Cena kompletního prováděcího projektu stavby včetně profesí elektro, kanalizace, vody, vytápění, plynu, přípojek na inženýrské sítě atd. činí u individuálního projektu cca 5% z investičních nákladů stavby. U typových domů se cena kompletního prováděcího projektu upraveného na danou lokalitu pohybuje od 65 do115 tis. Kč.

V rámci přípravy zakázky je možné shlédnout realizace rodinných domů zejména v Praze a okolí.

 


Copyright © GALANCE, internetové vydavatelství  -  katalogový oborový server - www.rodinne-domy.cz

^ NAHORU